DEĞER KATIYORUZ

LUVA CONCEPT

1980 yılında koltuk üreticisi olarak başladığı sektördeki marka olma hedefine, 2007 yılında özgün çizgisini yansıtan yeni ismiyle bir adım daha yaklaşan L’uva Concept, tecrübeyle kalitenin birleştiği modern vizyonu ve taze bir solukla müşterileriyle buluşuyor. 

Konaklama ve hizmet sektörünün en önemli dinamikleri olan “Oteller, Kafeler, Bahçeli Mekanlar ve diğer Dinlenme Alanlarının” mobilya tercihlerine tüm dekoratif açılımlarda alternatif ürün ve proje uygulama desteği veren L’uva Concept, aynı zamanda ofis mobilyasında da üretimden gelen uzmanlığıyla avantajlı seçenekler sunuyor. 

3500 m2 kullanım alanına sahip Showroom’unda sergilediği ithal ve yerli ürün gamıyla, zevkli ve özel bir tarz arayanlara hitap eden L’uva Concept, özellikle bahçe mobilyasında dünya trendini izleyen zengin model portföyü ile ayrıcalık sağlıyor. Özel imalat mobilya üretimleri, kişiye ve mekana özel çalışmaların hızla önem kazandığı sektörümüzde, vazgeçilmez olmaya başlamıştır. Bu konudaki en önemli unsurun imalat esnasında müşerilerimize güven vermek ve onlara yardımcı olmak olduğunun kuşkusuz ki bilincindeyiz. Bu noktada imalattan gelen gücümüzü ve tecrübemizi mimar kadromuzun desteği ile birleştirerek sizlere sonsuz alternatif sunmayı amaçlıyoruz.

Cafe restaurant bar tarzı hareketli mobilya gruplarının yoğun olarak kullanıldığı mekanlarda sizler tarafından belirlenen modeller ile birlikte tarafımızca desteklenebilecek önerilerle mekanlarınızı yeniden yorumlamaktayız. Ayrıca otel, hastane, yurt binası tarzı çalışmalarda sabit ahşap gruplarda da destek vermekteyiz. 

Yurt içi ve dışında geniş kapsamlı mekan dekorasyonlarında, belirlenen projeye bağlı veya tamamlayıcı dekoratif unsur sağlayan profesyonel hizmet çapıyla L’uva Concept, tüm yaşam alanlarında konfor ve modernizmi hissettiren mobilya seçenekleriyle farkını ortaya koyuyor.